WYSYŁKA


Wysyłka odbywa się codziennie do godziny 16:00 (w dni robocze). Zamówienia złożone do tej godziny zostaną wysłane tego samego dnia i na dzień następny kurier z przesyłką zapuka do Państwa drzwi.
Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty lub zamówiony za POBRANIEM. Zamówienia wysyłamy firmą kurierską GLS lub InPost z odbiorem w wybranym przez Państwa Paczkomacie. Zgodnie z życzeniem, wysyłamy też przesyłki do Paczkomatu.W przypadku przesyłek zagranicznych może to być Poczta Polska.

Za przesyłkę przy zamówieniu powyżej 1000 zł płacimy MY.

Paczka powinna dotrzeć do Państwa w ciągu 1-2 dni po nadaniu. Jeżeli po dwóch dniach paczka nie dotarła to prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Sprawdzimy co dzieje się z przesyłką.

 

Wysyłamy za pośrednictwem:

GLS - wysyłki krajowe i zagraniczne

InPost (PACZKOMATY) - wysyłki krajowe

Poczta Polska - wysyłki zagraniczne


Koszty wysyłki:

POLSKA - WPŁATA NA KONTO 15,00 zł
POLSKA - POBRANIE 18,00 zł
EUROPA 70,00 zł
RESZTA ŚWIATA  ustalane indywidualnie 

  

Możesz na bieżąco sprawdzić status zamówienia:

 

 

PŁATNOŚCI


Możliwe opcje które można wybrać podczas składania zamówienia:

  • Przelewy24.pl - system automatycznej obsługi płatności dzięki któremu mogą Państwo zrobić natychmiastowy przelew z prawie każdego banku.

 

  • PayPal - znany na całym świecie system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online.

 

  • Przelew na konto - w takim wypadku prosimy o podanie w tytule płatności: imię, nazwisko, numer zamówienia. (Dane te są niezbędne. Brak ich spowoduje wydłużenie czasu realizacji Twojego zamówienia, lub nie zrealizowanie tego zamówienia)


  • Płatność przy odbiorze - dotyczy tylko wysyłki na terenie POLSKI.

 

 

Dane do przelewu:


 

HEXXE Angelika Jastrzębska
ul. POLNA 11

59-222 Mikowice

Bank: Alior BANK

 

71 2490 0005 0000 4530 4516 9764


KOD BIC (SWIFT): ALBPPLPW

 

Płatności Przelewy24.pl