Sandały na koturnie dla każdego

 

O ile z chodzeniem w sandałach na szpilce czy nawet solidniejszym obcasie, część z kobiet może mieć problem, o tyle w przypadku sandałów na koturnie, problem zupełnie nie istnieje. Dzieje się tak za sprawą tego, jak dokładnie „działają” sandały na koturnie. Musimy bowiem wiedzieć, że koturna jest jedynie podwyższeniem, które jednak zapewnia nam dość dużą stabilność, jeśli chodzi o poruszanie się. Dlatego też, szczególnie panie o niskim wzroście, powinny wziąć pod uwagę zakup sandałów właśnie na koturnie. Dzięki nim, z całą pewnością będą się one czuły komfortowo i pewnie. Warto jednak zaznaczyć, że sandały na koturnie też mogą mieć swoje ukryte „haczyki” na które powinniśmy zwrócić uwagę.

 

Zwróć uwagę na zapięcia sandałów

 

Przy sandałach an koturnie musimy zwrócić szczególną uwagę na zapięcia jakie te buty mają. Jest to bardzo istotne, jeśli chodzi o samo w sobie działanie buta. Kiedy chodzimy, nasza stopa naturalnie się odgina. Pięta minimalnie odrywa się od buta, co z kolei może skutkować tym, że jeśli zapięcie buta jest zrobione niezbyt solidnie, może ono zwyczajnie nie wytrzymać. W dużej mierze właśnie dlatego lepiej jest wybierać sandały na koturnie, które mają piętę zakrytą. Nie tylko są one wygodniejsze, jeśli chodzi o ich noszenie ale też mamy gwarancję tego, że nasze zapięcie się nie oderwie.

 

Zwróć uwagę na spód podeszwy buta

 

To kolejna rzecz, o której absolutnie należy pamiętać, jeśli chcemy cieszyć się wygodą i komfortem podczas noszenia naszych butów na koturnie. Dobrze jest, jeśli podeszwa naszych sandałów na koturnie ma minimalne „ząbki”. Dzięki temu, mamy znacznie większą gwarancję stabilności naszych butów. Najczęściej właśnie wtedy jesteśmy w stanie uniknąć poślizgnięcia się na mokrej nawierzchni. W przypadku butów na lato, także musimy o tym pamiętać.

 

Design jest bardzo istotny

 

Buty na lato, szczególnie jeśli mowa jest o sandałach, powinny być możliwie jak najbardziej fantazyjne. W ten sposób, nie tylko dodajemy naszej kreacji unikalnego charakteru, ale też w dużej mierze sprawiamy, że zwyczajnie lepiej się czujemy. Nosząc sandały na koturnie, które są nie tylko wygodne i dobrze dopasowane do kształtu naszej stopy, ale też przy okazji świetnie się prezentują pod względem desingu, fundujemy sobie naprawdę świetny wygląd.

 

Koturny mogą być różne – zwracaj uwagę na ich kształt

 

To w zasadzie ostatnia rzecz, na którą powinniśmy w szczególny sposób zwracać uwagę. Koturna koturnie nierówna i są one bardzo często profilowane w odmienny sposób. Cała zabawa polega na tym, aby wybrać taki kształt koturny, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Jeśli chcemy, aby nasze buty prezentowały się na naszych nogach zgrabnie i optycznie je wyszczuplały, dobrze jest wziąć pod uwagę koturny, które są odpowiednio profilowane – innymi słowy: zwężane. Wówczas osiągamy taki efekt, jakbyśmy nosiły szpilki, ale nadal mamy poczucie stabilności, bo to koturna. Z kolei jeśli chodzi o te koturny, które prezentują się bardziej masywnie, są one idealne dla tych pań, które chcą wprowadzić odpowiedni balans pomiędzy tym, jak wygląda ich noga a reszta ciała. Bardzo duży wybór sandałów na koturnie, znajdziecie panie pod adresem http://buu.pl/pl/12-sandaly. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą. A nóż - widelec, znajdziecie w niej sandały na koturnie, które będą idealne dla Was?